تب‌رو وبلاگ تبلیغات تاکسی چطور به افزایش درامد رانندگان کمک خواهد کرد

رانندگی یکی از سخت ترین مشاغل در بین مشاغل بیرون از خانه می باشد که علاوه بر سختی زیاد شامل درامد مناسب نسبت به وقت و انرژی گذاشته شده را ندارد.این مساله در کشور هایی مانند ایران که تاکسی ابزار لوکس برای جابجایی شهری پنداشته نمی شود نمود بیشتری دارد.

از همین رو رانندگان خوش فکر روش های جدیدی برای افزایش درآمد خود در تاکس ابداع کرده اند.برای مثال فروش محصولات در تاکسی، خدمات ویژه به مشتریان و ....

بر اساس تغییرات دنیای امروز یکی از جدید ترین روش های تبلیغاتی، استفاده از تبلیغات دیجیتال می باشد که قبلا در مورد آن در پست "تبلیغات در تاکسی و لزوم استفاده از رسانه های جدید در صنعت تبلیغات" صحبت کرده ایم.

از همین رو تب‌رو به عنوان یک ابزار جدید در دنیای دیجیتال به کمک رانندگان تاکسی آمده تا با کمک از دنیای دیجیتال افزایش درامد داشته باشند.رانندگان شاغل در تب‌رو بر اساس ساعات کاری خود، بدون هیچگونه هزینه اضافی درامد بیشتری داشته و کیفیت زندگی خود را افزایش می دهند.

در هنگام نگارش این متن ۳۶۰ راننده فعال در ناوگان تب‌رو به صورت متوسط ماهانه ۲،۷۶۰،۰۰۰ ریال (دویست و هفتاد و شش هزار تومان) درامد داشته اند.همجنین تا به امروز به ۱۱ نفر از همکاران برای تعمیرات و بهسازی خودرو بن های تخفیف ارائه شده است.

در صورتی که شما هم علاقه مند به عضویت در ناوگان تب‌رو هستید می توانید از طریق صفحه ثبت نام رانندگان اقدام به ثبت نام نمایید.

ما مشتاق همکاری با شما هستیم.

1397/5/20 - 12:50
ارزیابی تأثیر تبلیغات در تاکسی بر کسب و کار ها
ارزیابی تأثیر تبلیغات در تاکسی بر کسب و کار ها
  • در این مقاله، ضرورت و موارد تأثیرگذار تبلیغات در تاکسی را بررسی نماییم تا به تأثیر آن و ارزش مازادی که برای کسب‌وکار ها ایجاد می‌کند، پی ببریم
  • 29/08/2018 02:40:21 ب.ظ1397/6/7
  • ادامه مطلب...
چگونه با تبلیغات تاکسی می‌توان به سودآوری مناسب دست یافت؟
چگونه با تبلیغات تاکسی می‌توان به سودآوری مناسب دست یافت؟
  • تاکسی به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین وسایل حمل‌ونقل عمومی درون‌شهری، می‌تواند به‌عنوان یک بنر تبلیغاتی سیار نیز عمل کند. اکثر مردم که درون مناطق شهری رفت‌وآمد می‌کنند، گذرشان به تاکسی‌ها نیز می‌خورد. درواقع هم می‌توان گفت گاهی سوار تاکسی شده تا به سفرهای درون‌شهری خود بپردازند و هم در هنگام قدم زدن در خیابان، چشمشان به تاکسی‌ها می‌خورد. بنابراین، در پیش روی قرار داشتن این نوع از تبلیغات، مهم‌ترین ویژگی آن‌هاست که باعث می‌شود همیشه در دسترس و قابل‌مشاهده باشند.
  • 27/09/2018 08:42:57 ب.ظ1397/7/5
  • ادامه مطلب...
نه دلیل مهم برای داشتن تبلیغات مکان محور
نه دلیل مهم برای داشتن تبلیغات مکان محور
  • تبلیغات تبلیغات مکان محور یکی از انواع روش های تبلیغات می باشد. همان‌طور که از نام این دسته از تبلیغات برمی‌آید، برای تبلیغ و معرفی بیشتر محصول یا خدمات به مشتریان، قابلیت‌های بسیار زیاد و انعطاف‌پذیری در این مدل تبلیغات وجود دارد.یکی از جذاب ترین انواع تبلیغات مکان محور، تبلیغات تاکسی است.
  • 16/08/2018 10:32:47 ق.ظ1397/5/25
  • ادامه مطلب...
نظرات کاربران