یکی از نقات قوت تب‌رو در استفاده از سامانه هوشمند و 24 ساعته داشبورد مدیریتی می باشد.

تبلیغات درون تاکسی با داشبورد 24 ساعته

داشبورد مدیریتی تب‌رو با قابلیت استفاده در هر ساعت از شبانه روز به صاحبان کسب و کار این امکان را میدهد تا با آسودگی خاطر اقدام به طراحی، جا نمایی و شخصی سازی کمپین های تبلیغات تاکسی خود نمایند.

این سامانه به صورت هوشمند کمپین های کسب و کار را تحت نظر داشته و در حالات تعیین شده و حتی تعیین نشده امکان مطلع سازی و گزارش را دارا می باشد.داشبورد مدیریتی هزینه های صرف شده برای هر نمایش را بررسی میکند کرده و پیشبینی می نماید در ساعات آینده مبلغ سرمایه گذاری شده برای نمایش تبلیغات تاکسی به اتمام برسد، لذا به سرعت صاحب کسب و کار را برای متوقف نشدن کمپین مطلع می نماید.

از دیگر قابلیت های ممتاز داشبورد مدیریتی 24 ساعته تب‌رو امکان خرید و پرداخت تمام هزینه ها و کمپین ها به صورت برخط و با استفاده از درگاه های استاندارد بانکی می باشد.به همین دلیل صاحبان کسب و کار با خیال آسوده و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب می بتوانند اقدام به پرداخت فاکتور های صادر شده نمایند.

از دیگر امکانات داشبورد تب‌رو امکان استفاده ساخت و تولید محتوا های نمایشی به صورت آنلاین می باشد.این داشبورد به کاربر اجازه می دهد تا با استفاده از ابزار ویرایگر خود محتوای نمایشی خود را بدون داشتن دانش فنی در مورد ویرایش عکس و ساخت ویدیو تولید نماید

همچنین تب‌رو گزارشات متعددی را نیز برای صاحبان کسب و کار تولید می نماید.این گزارشات کمک شایانی به صاحبان کسب و کار در جهت بهینه کردن کمپین ها و همچنین برنامه ریزی های فروش و ... خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید